NXPD Heerde

Adres: Veldweg 8, A8, 8181 LR Heerde, Nederland.
Telefoon: 578215009.
Specialiteiten: Uitzendbureau.
Andere interessante gegevens: Services op bedrijfslocatie, Online afspraken, Rolstoeltoegankelijke parking.
Beoordelingen: Dit bedrijf heeft 22 recensies op Google My Business.
Gemiddelde mening: 4.8/5.

? Locatie van NXPD Heerde

NXPD Heerde Veldweg 8, A8, 8181 LR Heerde, Nederland

? Openingstijden van NXPD Heerde

  • Maandag: 08:30?17:30
  • Dinsdag: 08:30?17:30
  • Woensdag: 08:30?17:30
  • Donderdag: 08:30?17:30
  • Vrijdag: 08:30?17:30
  • Zaterdag: Gesloten
  • Zondag: Gesloten

NXPD Heerde: Uw Partner in Werving en Selectie

NXPD Heerde is een toonaangevend uitzendbureau gevestigd in het hart van Heerde, Gelderland. Met de adress Veldweg 8, A8, 8181 LR Heerde, Nederland, en een bereikbare telefoon nummer 578215009, biedt NXPD Heerde een breed scala aan diensten aan particulieren en bedrijven. De focus ligt sterk op de sectoren Bouw & Infra en Techniek & Industrie, waardoor ze een gerichte expertise hebben ontwikkeld.

Locatie en Faciliteiten

De locatie in Heerde is strategisch gelegen, makkelijk bereikbaar met de auto (met name de rolstoeltoegankelijke parking) en via openbaar vervoer. NXPD Heerde beschikt over een service op bedrijfslocatie, wat zorgt voor een professionele en toegankelijke omgeving voor zowel sollicitanten als klanten. De mogelijkheid tot het inplannen van online afspraken maakt het gemakkelijk om contact op te nemen en de diensten van NXPD Heerde te bespreken, ongeacht de locatie van de gesprekspartners.

Specialisaties en Diensten

Het uitzendbureau NXPD Heerde is gespecialiseerd in het bemiddelen van talent voor de bouw- en infra-sector, evenals voor de techniek- en industrie-sector. Ze bieden een breed scala aan diensten, waaronder het vinden van geschikte kandidaten voor tijdelijke en vaste posities, het plaatsen van detachering van personeel, en het adviseren over recruitment strategieën. NXPD Heerde streeft er altijd naar om de juiste match te vinden tussen kandidaat en werkgever, rekening houdend met de specifieke behoeften en eisen van beide partijen.

Beoordelingen en Reputatie

Op Google My Business scoret NXPD Heerde met een gemiddelde mening van 4.8/5, wat een sterke positieve reputatie aangeeft. De beoordelingen van klanten en sollicitanten benadrukken de persoonlijke benadering, de betrokkenheid en de harde werkethiek binnen het bedrijf. Er is sprake van een hecht team dat zich volledig inzet voor het succes van haar klanten. De positieve feedback wijst op een bedrijf dat waarde hecht aan klanttevredenheid en een goede werksfeer. Het is duidelijk dat NXPD Heerde een organisatie is waar mensen graag werken en waar ze zich prettig voelen.

Waarom NXPD Heerde Kiezen

NXPD Heerde onderscheidt zich door de volgende kenmerken:

  • Persoonlijke Benadering: De medewerkers van NXPD Heerde hechten veel waarde aan een persoonlijke relatie met zowel kandidaten als werkgevers.
  • Expertise: De focus op de bouw- en infra-sector en de techniek- en industrie-sector zorgt voor een diepgaande kennis van de specifieke eisen en behoeften van deze sectoren.
  • Betrokkenheid: Het team is zeer betrokken bij de projecten en zorgt ervoor dat de juiste mensen op de juiste plek terechtkomen.
  • Betrouwbaarheid: NXPD Heerde staat bekend om haar betrouwbaarheid en professionaliteit.

De ervaringen van de medewerkers, zoals de 7 maanden en de 5 jaar die zij al bij NXPD Heerde werken, onderstrepen de positieve sfeer en de waardering voor het bedrijf. De mogelijkheid om, zoals aangegeven door een gebruiker, met veel plezier te werken en te worden ondersteund, is een belangrijk aspect van de werkomgeving. De focus op het vinden van een baan waar je graag aan de slag kunt, is een essentieel onderdeel van de dienstverlening.

Contactgegevens

Adres: Veldweg 8, A8, 8181 LR Heerde, Nederland

Telefoon: 578215009

Website: (Geen website beschikbaar)

NXPD Heerde is uw ideale partner voor het vinden van de juiste mensen voor uw organisatie of voor uw zoektocht naar een nieuwe baan in de bouw, infra of techniek.

Więcej firm w Heerde

? Beoordelingen van NXPD Heerde

NXPD Heerde - Heerde
Marvin V. D. A.
5/5

Ik werk nu al 7 maanden met veel plezier voor NXPD, ze zorgen dat je altijd aan het werk kunt. Jesse van NXPD is een top gozer en altijd heel meegaand. En NXPD over het algemeen is een top werkgever, ik zou nergens anders meer willen werken. Ik raadt NXPD dan ook aan als je opzoek bent naar een baan

NXPD Heerde - Heerde
Marco L.
5/5

In maart 2022 werk ik al 5 jaar voor NXPD. Ik werk met veel plezier voor NXPD, ze helpen je altijd waar nodig is en komen de afspraken goed na, er heerst betrokkenheid en werken hard voor elkaar. Wil je werken in de Bouw & Infra en Techniek & Industrie dan ben je bij NXPD aan de goede adres.

NXPD Heerde - Heerde
Hassan V.
1/5

Als je het moeilijk heb met de dood van je opa en je daar door je telefoon een week niet aanraak, wordt je direct uitgeschreven en werden er kosten in rekening gebracht voor werk kleding etc... Er valt niet met hun te overleggen... jammer dit. Bij deze zeg ik" mensen zoek een ander uitzendbureau! (Update september) Ik werk al 4 maand niet meer voor dit uitzendbureau, maar wil dit toch nog even kwijt. Ik kwam een groepje consulenten tegen van nxpd Heerde en vonden het nodig om vanaf de weg te schreeuwen dat de vorige review verwijderd moest worden. Dit vind ik verre van professioneel gedrag...

NXPD Heerde - Heerde
Bas D. B.
5/5

Goede organisatie. Duidelijkheid. transparantie. Collegialiteit. Je bent er geen nummer maar een persoon. Veel aanbod kwa werk en daarbij ook de juiste werkgevers die bij je wensen en kwaliteiten passen (die genoeg doorgroei mogelijkheden bieden of opleidingsmogelijkheden )

NXPD Heerde - Heerde
Eddy V. B.
5/5

Ben daar begonnen toen ik zeer slecht in mijn vel zat,zij hebben mij overal mee geholpen,kan iedereen NXPD aanraden,gewoon TOP

NXPD Heerde - Heerde
henk A.
5/5

Nxpd topwerkgever ???

NXPD Heerde - Heerde
Stefan B.
5/5

Prima werkgever

NXPD Heerde - Heerde
karel S.
4/5

Category: Heerde

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.

Jesteś właścicielem?

Zgłoś zmianę. Sprawdzimy ją przed publikacją.